Bilgi Paylaşımı

Rapor

Enera’nın, Süreç İyileştirme metodları olan Altı Sigma, Yalın Düşünce, Değişim Yönetimi, Doğru Performans Yönetimi ve Enera Yaklaşımı alanında uzman danışmanları tarafından, farklı sektörlerden edindikleri deneyimlerle oluşturdukları raporlar ve makaleler ile kendi şirket analizinizi yapabilir, yeni fikirler edinebilir ve uygun çözüm yöntemlerine ilişkin önerilerimize ulaşabilirsiniz.

Sitemize yeni eklenen raporlardan haberdar olmak için ücretsiz e-bültenimize üye olabilirsiniz. (daha fazla…)

Yazının Devamı »

Verimlilik Testi

Şirketinizin verimliliğini ve performansını objektif bir şekilde değerlendirmeniz sağlayacak olan Enera Verimlilik Testi, bakış açılarınızı değiştirecek ve şirketinizin gerçeklerini farklı açılardan değerlendirme şansı sunacak. (daha fazla…)

Yazının Devamı »

Şirket Analizi

Şirketinizde bir problemin olduğunu bilmeniz bile kimi zaman çözmeniz için yeterli olmayabilirken bazen hiç göremediğiniz problemler ve ortaya çıkarılabilecek fırsatlar olabilir. Bu noktada sizi dinleyecek, size özel çözümler üretecek, sorumluluk alıp uygulamanıza yardım edecek uzman birilerine ihtiyaç duyarsınız. İşte Enera’nın uzman danışmanları bu noktada şirketin gerçeklerinden yola çıkarak yaptıkları somut analizler ve değerlendirmeler ile firmanızdaki fırsatları size gösterirler. (daha fazla…)

Yazının Devamı »

E-bülten

Enera e-bülten, firma sahiplerine yönelik, Altı Sigma, Yalın Düşünce, Değişim Yönetimi ve Doğru Performans Yönetimi uygulamalarını kapsayan Enera Yaklaşımı hakkında pratik bilgiler veren ücretsiz bir e-bültendir. (daha fazla…)

Yazının Devamı »