Şirket Analizi

Şirket Analizi Erişim Formu
  1. * İşaretli alanların doldurulması zorunludur
 

cforms contact form by delicious:days


Şirket Analizi Nedir?

Enera Yaklaşımı’nın çok önemli bir adımı olan Şirket Analizi çalışmasında öncelikle şirketinizdeki mevcut durumun değerlendirmesi yapılır, ardından da yapılabilecek yeni düzenlemeler, kayıpları azaltacak ve sizi kazanca götürecek yol haritası çizilir. Analiz sonucunda, firmanız için uygulanması en doğru olacak metodojiler hakkında size detaylı bilgi verilir. Şirket Analizi “firmaya özel” olarak uygulanır.

Şirket Analizi Kimlere Yapılır?

Şirket Analizi herhangi bir problem olsun olmasın tüm üretim ve hizmet sektörü firmalarına yapılabilir. Şirketinde yaratılabilecek değişimleri ve fırsatları,  artırılabilir verimliliğin ve karlılığın yöntemlerini ve oranlarını rakamsal ve gerçekleşebilir bir tablo ile görmek isteyen her firma Şirket Analizi yaptırabilir.

Şirket Analizi’ne Nasıl Başvurabilirim?

Enera Danışmanları tarafından sadece şirketinize özel olarak yapılacak olan Şirket Analizi’ne başvurmak için yukarıda yer alan bilgileri doldurduktan sonra açılacak sayfada bulunan ve şirketinizi değerlendirebilmemiz için oluşturulmuş olan Verimlilik Testi’ni cevaplamanız gerekmektedir. Bu testi yanıtladıktan sonra testin altında bulunan “Yanıtları Gönder” butonuna tıklayarak cevaplarınızı bize iletiniz. Test yanıtlarınız bize ulaştıktan çok kısa bir süre içinde sonuçlar uzmanlarımızca değerlendirlecek, ve size Şirket Analizi ile ilgili en kısa zamanda dönüş yapaılacaktır.

Enera Şirket Analizi hakkında detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.