Verimlilik Testi

Verimlilik Testi Erişim Formu
  1. * İşaretli alanların doldurulması zorunludur
 

cforms contact form by delicious:days

Verimlilik Testi Nedir?

Yöneticiler ya da işletme sahibi olarak her yıl olduğu gibi, bu yılın başında da geçen yılın değerlendirmesini yapmışsınızdır. Siz de, firmanızın geçen yılki performansını değerlendirirken, ilk olarak bilanço, gelir tablosu ve nakit akış tablosuna baktınız. Kar marjları, cari oran, borç oranları gibi oranları incelediniz. Sizce, fînansal analiz sonuçları firmanızın başarısını ölçmek için yeterli oldu mu?

Daha sonra, pazarlama biriminden müşteri anket sonuçları, iade oranları gibi verileri de istediniz. Eğer bu ve benzeri onlarca sonucun hepsi iyi ise geçen yılın iyi geçtiğini düşünebilirsiniz.

Ancak hala firmanızın performansını tamamı ile ölçebildiğinizi düşünüyor musunuz?
Her işletme performansını ölçmeli ve yönetmelidir. Performans ölçümü ve yönetimi, işletme yönetiminin kontrol ve yürütme işlevinin en önemli faaliyetidir.

İşte Enera Verimlilik Testi bir yönetici olarak yaşadığınız ve gözlemlediğiniz sorunların sizin vediğiniz bilgiler doğrultusunda objektif bir fotoğrafını çekerek, tabloya karşıdan bakmanızı sağlayan bir yöntemdir.

Bu testi cevaplarken şirketiniz ile ilgili tüm sorulara objektif ve gerçekçi yanıtlar vermeniz, değerlendirme sonucunuzun daha doğru çıkmasını sağlayacaktır.

Enera Verimlilik Testi nasıl değerlendiriliyor?

Enera Verimlilik Testi Enera uzmanlarınca eğitimini sektörel deneyimleri ile harmanladıkları birikimleri ile hazırlanmış olup yine Enera Danışmanlık tarafından belirlenen kriterler çerçevesinde uzmanlarımız tarafından değerlendirilmektedir.

Bu testi yanıtladıktan sonra testin altında bulunan “Yanıtları Gönder” butonuna tıklayarak bize iletiniz. Test yanıtlarınız bize ulaştıktan çok kısa bir süre içinde testiniz uzmanlarımızca değerlendirlerek vermiş olduğunuz e-mail adresinize bir sonuç raporu gönderilecektir.

Enera Verimlilik Testi ve sonuç raporu hakkında detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.