Gizlilik İlkeleri

Enera e-bültene üyelik için, kendinize ve ilgi alanlarınıza ilişkin bazı bilgilerin bizlerle paylaşılması istenmektedir. İstediğiniz takdirde onay vererek bizimle paylaşacağınız bu bilgiler, başka hiçbir kişi ya da şirketle paylaşılmayacaktır.

Üye olurken edinmek istediğimiz bu bilgiler, ilgi alanlarınıza ve ihtiyaçlarınıza yönelik Enera’nın oluşturduğu haber ve etkinlikleri sizlere duyurmak, sitemizdeki yeniliklerden sizleri haberdar etmek, siteyi tercihleriniz doğrultusunda geliştirmek amacıyla kullanılabilir. İstediğimiz bilgiler sayesinde sizi daha yakından tanıma, ilgi alanlarınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun çalışmalar yapma fırsatını yakalayacağız.

İstediğiniz takdirde, sitedeki bilgilerinizi güncelleyebilir, bülten onayınızı iptal edebilirsiniz. Sizden bilgi talep ettiğimiz her durumda, zorunlu olarak vermenizi istediğimiz bilgileri açık bir şekilde tanımlayacak, bu bilgileri değiştirme ve iptal etme hakkını size tanıyacak ve ne şekilde kullanılacağı hakkında bilgi vereceğiz.

Uluslararası internet yasaları, internet sitelerinde 13 yaşının altındaki gençlerin kişisel bilgilerinin toplanmasına sınırlar getirmektedir. Bu nedenle yaşınız 13′ün altında ise, üye olurken vereceğiniz kişisel bilgiler için velinizin onayını almanızı öneririz. Yaşınız 13′ün altında olduğu takdirde, vereceğiniz hiçbir bilgi, sizinle kişisel iletişime geçmek için kullanılmayacaktır.