Hakkımızda

Biz

Kurulduğumuz 2001 yılından bu yana pazarın ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha iyi anlayıp, onlara yönelik yeni hizmetler ve yaklaşımlar geliştirerek rekabet güçlerini ve karlılıklarını artırıyoruz.

25 yıldır dünyada birçok şirketin büyük kazançlar elde etmesini sağlayan Altı Sigma, Yalın Düşünce, Değer Akışı Yönetimi, Doğru Performans Yönetimi sistemlerinin güçlü yönlerini birleştirerek üstün Enera Yaklaşımı ile, sizler için bir karlılık aracına dönüştürüyoruz.

(daha fazla…)

Yazının Devamı »

Faaliyetler

Enera olarak düzenlediğimiz konferanslar, seminerler ve desteklerdiğimiz yayınlar ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. (daha fazla…)

Yazının Devamı »

İşbirlikleri

Enera, 2003 yılından beri ABD’li Pivotal Resources Danışmanlık Şirketi ile stratejik işbirliği içindedir. Bu işbirliği dünyadaki yeni uygulama örneklerinin Türkiye’ye aktarılmasının yanısıra Enera Danışmanları’nın yurt dışında ortak çalışmalarda sorumluluk almalarına olanak sağlamaktadır. (daha fazla…)

Yazının Devamı »

Bize Ulaşın

Enera Danışmanlık ve hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Merak ettiğiniz, öğrenmek ya da danışmak istediğiniz her konuda aşağıdaki iletişim kutusunu doldurarak uzman danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Sorunuz en kısa sürede cevaplanacaktır. (daha fazla…)

Yazının Devamı »

Basın Odası

Enera Danışmanlık’ın düzenlediği eğitim ve seminer duyurularını, uzman danışmanlarımızın basında çıkan haber ve röportajlarını okuyabilisiniz. (daha fazla…)

Yazının Devamı »