Hizmetlerimiz

Düşük Stok

Fazla stok tutulmasının genelde iki sebebi vardır. Şirket gereğinden fazla insan ve makina kapasitesine sahiptir, boş kalmamaları gerektiği düşünülür ve bu amaçla üretim emri açılır. (daha fazla…)

Yazının Devamı »

Gelir Artışı

Mevcut Kaynaklarınızla En Yüksek Geliri Elde Edin
Herhangi bir yatırım yapmadan da üretiminizi ve satışlarınızı artırabilirsiniz. Büyümenizin önündeki engelleri ortadan kaldırıp, gelirlerinizi artırın. (daha fazla…)

Yazının Devamı »

Önce Müşteri

Müşterinizin Hassasiyetlerine Hizmet Edin
Müşterinizin neye duyarlı olduğunu, sizden tam olarak ne beklediğini ve beklentilerini ne kadar karşıladığınızı keşfedin, sürdürülebilir karlılık ve başarıyı yakalayın. (daha fazla…)

Yazının Devamı »

Kazandıran İnovasyon

İnovasyon Gücünüzü Rekabet Avantajına Çevirin
Daha çok satan ürünleri, daha hızlı ve düşük maliyetle pazara çıkarmak için süreçteki tüm oyuncuları, bilgi ve tecrübeyi sonuca odaklayın. (daha fazla…)

Yazının Devamı »

Düşük Maliyet

Maliyetlerinizi Düşürmek için İsrafları Azaltın
Tasarımdan dağıtıma tüm değer zincirinizdeki israfları, katma değer yaratmayan işleri ve kayıpları ortadan kaldırıp maliyetlerinizi çarpıcı şekilde düşürün. (daha fazla…)

Yazının Devamı »

Verimlilik Artışı

Elinizdeki Kaynaklardan En Yüksek Verimi Alın
Eğer pazarınız büyümüyorsa aynı üretimi daha az kaynakla yaparak verimliliği artırmanız gerekiyor. Gereğinden fazla kaynak kullanmanıza sebep olan faktörleri bulup verimliliği artırın. (daha fazla…)

Yazının Devamı »

Yüksek Performans

Tüm Çalışanları Şirket Hedeflerine Odaklayın
Neyi ölçerseniz ve izlerseniz çalışanlarınız da ona odaklanır. Hedefleri bölümlere değil, müşteriye değer taşıyan zincirlere verin, tüm şirket yüksek performansa odaklansın. (daha fazla…)

Yazının Devamı »