Düşük Maliyet

Maliyetlerinizi Düşürmek için İsrafları Azaltın
Tasarımdan dağıtıma tüm değer zincirinizdeki israfları, katma değer yaratmayan işleri ve kayıpları ortadan kaldırıp maliyetlerinizi çarpıcı şekilde düşürün.
Özellikle büyümenin yavaşladığı veya durduğu dönemlerde maliyetler önem kazanmaya başlar. Yoğun rekabet sebebiyle fiyatlarda düşüş vardır ancak maliyetler aynı oranda aşağı çekilemediği için karlılık düşmektedir. Bu durumlarda yapılan maliyet düşürme çalışmaları genellikle yüksek gider kalemlerinin tek seferlik indirimine dayanır. Bu da çok kalıcı etkiler yaratmaz.

Biz, maliyetlerinize tek atışlık fırsatlar olarak değil sürekli iyileştirme anlayışı ile bakıyoruz. Tasarımdan dağıtıma tüm süreçlerinizde gereksiz maliyet yaratan, gecikmelere, müşteri şikayetlerine, kalite problemlerine sebep olan noktaları tespit ediyor, bunları kalıcı şekilde ortadan kaldırmanıza yardımcı oluyoruz.

İster üretim şirketi, ister hizmet şirketi olun müşterilerinize düzenli hizmet sunan süreçleriniz varsa, israflarınız ve kayıplarınız da var demektir. Maliyetlere bakışınızı değiştirip, maliyet avını şirketinizin kültürü haline getiriyoruz. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız
Hizmetlerin tam listesi