Enera Yaklaşımı

Altı Sigma, Yalın Üretim ve Performans Yönetim Sistemlerinin kurulması konularında 2001 yılından beri hizmet veriyoruz. Bu konularda farklı sektörlerde ve farklı ölçeklerde birçok şirkette yüksek kazançlar sağladığımız uygulamalar yaptık.

Tüm dünyada Altı Sigma ve Yalın Üretim, rakip sistemler olarak algılanır. Enera olarak bu güçlü metodları, müşterilerimizin ihtiyacına göre harmanlayarak uyguladık ve yüksek kazançlar elde edilmesini sağladık. Dünyada bir ilk olan bu yaklaşıma Enera Yaklaşımı adını verdik.

Enera Yaklaşımı, standart bir paketi uygulamak yerine müşterimizin ihtiyacına odaklanan bir Sürekli Süreç İyileştirme sistemidir. Bu yaklaşımın ardında, 70 yılı aşan toplam endüstri tecrübesi ve yapılmış onlarca verimlilik, maliyet ve karlılık iyileştirme projesi yatmaktadır.

Dünyada bir ilk olan bu yaklaşım ile amacımız, belli bir metodun uygulanmasına odaklanmak yerine müşterilerimizin ihtiyacına en uygun Yol Haritasını oluşturmak ve en yüksek faydanın, en hızlı şekilde elde edilmesini sağlamaktır.

Size özel hazırlayacağımız bu Yol Haritası ile önce mevcut durumunuzun objektif bir değerlendirmesini yapıyor, daha sonra vizyonunuz ve hedefleriniz doğrultusunda tamamen size özel bir plan oluşturuyoruz.

Enera Yaklaşımı hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız.